Tak jsem velmi potešen novou verzí GSAKu (7.2.0.126) a jeho mapkou v listingu. Nenašel by se někdo, kdo by místo Google Maps dokázal udelat zobrazení např. na Mapy.cz, nebo mapy.atlas.cz? Pokud je to tedy vubes technicky mozne…
Taky se mi to líbí. A hlavně stahování obrázků pro offline prohlížení. Teď už je jen dostat do GPXSonaru a už mi snad nic nechybí.
Na amapy.cz je makro do GSAKu
Do full display jako to ma google maps? Pokud ano mohu poprosit o odkaz? Ja znam jen Amapy jako samostatne makro pro spilt screen…
Tak jsem to myslel… jen trochu neohrabaně napsal. Musím se večer doma na tuhle novou fíčuru podívat, vůbec jsem si jí nevšiml. Přiznám ale, že se mi docela líbíla v náhledech funkce zobrazení bodů v GEOGetu..
Tak jsem vyzkoušel a vypadá to fajnově ![]()
Hledal jsem hledal a jedine co jsem nasel je toto:
http://gsak.net/board/index.php?s=091399147df22e1caad6dbd3b73424d8&showtopic=5477&st=0&#entry31147
este me napada postavit si cely splitscreen podle sebe i s CZ mapou
A o to prave jde… Tak co vytvoris to?![]()