Tohle vlákno by mělo sloužit k upozornění na nové coiny, které kdokoliv z nás, co podlehli kouzlu trekovatelných mincí, objeví. Byl bych rád aby se to zde nezvrhávalo v dohadování hromadného nákupu a podobně. Optimálně jediný post ve vláknu pro jedinou minci. Při troše disciplíny by z toho vlákna mohl být i docela pěkný katalog.
Představoval bych si následující informace:
jméno mince v předmětu
obrázek
kde se dá mince koupit - zde pokud možno primární distributor
kde se dají sehnat aktivační kódy - to obvzlášť u pre-sale nebude asi snadné
Nevite o někom, kdo v poslední době kupoval tenhle pěknej GC? http://www.ingwer.ch/geo/coins/bild/1696b.jpg
Mám ho u sebe - našel jsem ho v kešce Sue Ryder v Michli - JE NEAKTIVOVANEJ!
Sháním majitele.
… tak jste me panove docela zklamali. Tedy minimálně Sutech, bobrb, malcor, Dpman a keksik prokázali že mají netriviální problémy se čtením! :@
V prvním postu tohle vlákna jsem celkem jasně nastínil pravidla. Chtěl jsem aby příspěvky byly k věci, optimálně jeden na minci. V tom žvatlání co se tady objevilo se za 2 měsíce ztratíme.
Ne že by mě to překvapilo, jen mě to zklamalo. Když PetrX navrhl jedno vlákno, tak jsem tušil že to takhle dopadne. A dopadlo. Vrátím se tedy ke své původní představě a budu dělat co nová mince to nové vlákno. Tam bude možné domlouvat hromadné objednávky apodobně. Jen to bude myslím méně přehledné.
Moje motivace je, pokusit se vytvořit "místo", kde se budou ti, které nové mince zajímají navzájem informovat. Není přeci možné, aby to jeden ustíhal sám…
Já jsem tento výsledek očekával. Bohužel jsi v úvodu jasně neupozornil jak do vlákna přispívat. Domníval jsem se, že každý tu měl mít jeden aktualizovaný příspěvek s informacema o nových geocoinech, které sleduje. To co by neodpovídalo dohodě by měl někdo moderovat.
Proto jsem se nezúčastnil.
Jojo mas pravdu -precetl jsem si cast prvni vety tveho prvniho prispevku a pak me zaujal obrazek coinu pod nim a nejaka pismenka byla najednou naprosto nezajimava - jdu si sypat popel na hlavu (jeste, ze jsem ho jeste nestihl vynest do popelnice)
Jdu hledat nejaky novy coin…
Poznámka: Oficiálně nelze objednat mimo USA. Trackovací číslo na obrázku je platné, listing geocoinu je uzamčen. Pokud by byl zájem, možná by se dal sehnat.
Aktualizace informací: Vzhledem k tomu, že na oficiálním shopu Groudspeaku je možné zaslat pouze v US a nesmí se jednat o PO BOX adresu, je pravděpodobně možné získat geocoiny zprostředkovaně od někoho z US, který by je pak přeposlal. Je nutné však počítat s náklady na doručení v rámci US, náklady na doručení do ČR a z této částky pak pravděpodobně s 1% poplatkem za PayPal platbu, aby na tom zprostředkovatel neprodělal.