s novou pěknou ikonkou vyjíždí do světa 8000 jeepů, pro tentokrát je barvou červená.
Tak kdo doveze první do čech? [:D]
s novou pěknou ikonkou vyjíždí do světa 8000 jeepů, pro tentokrát je barvou červená.
Tak kdo doveze první do čech? [:D]
No, vypadá pěkně.
Už se těším až se sem nějaký dostanou [:D]
A doufám že i mě do ruky [;)]
Daji se nekde koupit?? nebo co je to zac?? dik
Ne, koupit se opravdu nedají.
Jedná se o propagační akci společnosti jeep, již počtvrté vždy během léta vyráží určitý počet jeepů, které jsou 1 rok soutěžními a kdo jich pozká a vyfotí nejvíc, může vyhrát skutečné auto.
Tato akce má ale běžet jen na území USA (vyjádření společnosti JEEP), travelbug je ale holt travelbug a mnoho Evropských turistů neodolá a nějaký ten jeep si doveze.
Podobně to udělal i němec pod nickem Jack Sparrow, první červený jeep je již v Evropě (http://www.geocaching.com/track/details.aspx?guid=cf344ed2-b434-4ad0-9855-a746d21c4ddb).
Mno, možná by to stálo za článek na wiki [^o)]
jj, americka zalezitost [:(]
stejne koukam ze zatim ty jeepy moc po US necestujou, v obehu jich je zatim je nekolik z tech 8000ks.