nové JEEPY!!

 s novou pěknou ikonkou vyjíždí do světa 8000 jeepů, pro tentokrát je barvou červená.

Red Jeep Travel BugTak kdo doveze první do čech? [:D]

No, vypadá pěkně.

Už se těším až se sem nějaký dostanou [:D]

A doufám že i mě do ruky  [;)]

Daji se nekde koupit?? nebo co je to zac?? dik

Ne, koupit se opravdu nedají.

Jedná se o propagační akci společnosti jeep, již počtvrté vždy během léta vyráží určitý počet jeepů, které jsou 1 rok soutěžními a kdo jich pozká a vyfotí nejvíc, může vyhrát skutečné auto.
Tato akce má ale běžet jen na území USA (vyjádření společnosti JEEP), travelbug je ale holt travelbug a mnoho Evropských turistů neodolá a nějaký ten jeep si doveze.
Podobně to udělal i němec pod nickem Jack Sparrow, první červený jeep je již v Evropě (http://www.geocaching.com/track/details.aspx?guid=cf344ed2-b434-4ad0-9855-a746d21c4ddb).


Mno, možná by to stálo za článek na wiki [^o)]

jj, americka zalezitost [:(]

stejne koukam ze zatim ty jeepy moc po US necestujou, v obehu jich je zatim je nekolik z tech 8000ks.