Kde prosím nastavím ohlášení o nových keších v mém okolí? Jeden den ji někdo založí a ještě ten den večer tam běží dva týmy a já to zjistím až po týdnu…Taky bych chtěl aspoň STF
Díky moc
Na okamžité posílání informací o nových keších musíš být Premium Member. Ale jestli jsi z Prahy, doporučuji sedět v nastartovaném vrtulníku, jinak na FTF není šance ![]()
Chtěl jsem počkat na nějakého PM, ale ze zvědavosti jsem se mrknul do profilu a vy vůbec PM nejste - takže nijak, sorry
Doporučuji přečíst Geocaching - Become a Premium Member