Nové ortofoto na mapy.cz

Ivo dnes informoval o nových leteckých snímcích na mapy.cz.

Jen zkráceně:

  • foceno 2004-2004
  • nic aktuálnějšího Geodis nemá
  • nové snímky jsou jednak novější, ale také ostřejší
  • chystá se nová verze mapy.cz (určitě ultra supr mega skvělá ;) )
Takže tak...

nojo, mazec.. aspoň kousek blíž realitě

Vypadají fakt dobře.

Kromě nových ortomap jsem si všiml, že je možné si naplánovanou trasu uložit ve formatu GPX nebo Magellan.

Čili pěkné funkce pro PM a jejich pocketquery.

 

Ono to fakt generuje GPX. To je nářez. :o)

[quote] les-coccinelles:

...

  • nové snímky jsou jednak novější, ale také ostřejší
...

 

[/quote]

Mapy jsou opravdu povedené a ostré. No i když ... moje auto před domem je rozmazené. Není skoro ani poznat, že je moje. A SPZ se nedá přečíst vůbec!

:o))

Nějaký export trasy do GPS to mělo už vloni na podzim a mám takový pocit, že právě gpx. [;)]

Nevim, jestli to treba nejak nevylepsili, ale naplanovanou trasu to v GPX ukladalo uz driv :wink: