Ivo dnes informoval o nových leteckých snímcích na mapy.cz.
Jen zkráceně:
- foceno 2004-2004
- nic aktuálnějšího Geodis nemá
- nové snímky jsou jednak novější, ale také ostřejší
- chystá se nová verze mapy.cz (určitě ultra supr mega skvělá ;) )
Ivo dnes informoval o nových leteckých snímcích na mapy.cz.
Jen zkráceně:
nojo, mazec.. aspoň kousek blíž realitě
Vypadají fakt dobře.
Kromě nových ortomap jsem si všiml, že je možné si naplánovanou trasu uložit ve formatu GPX nebo Magellan.
Čili pěkné funkce pro PM a jejich pocketquery.
Ono to fakt generuje GPX. To je nářez. :o)
[quote] les-coccinelles:
...
[/quote]
Mapy jsou opravdu povedené a ostré. No i když ... moje auto před domem je rozmazené. Není skoro ani poznat, že je moje. A SPZ se nedá přečíst vůbec!
:o))
Nějaký export trasy do GPS to mělo už vloni na podzim a mám takový pocit, že právě gpx. [;)]
Nevim, jestli to treba nejak nevylepsili, ale naplanovanou trasu to v GPX ukladalo uz driv ![]()