Novinka na MapyCZ

Když se juknete sem http://mapy.cz.sblog.cz/, tak možná někteří z vás budou stejně nadšeni jako já. A nejen proto, že jsem dlouholetým uživatelem AtlasuČR http://www.atlascr.cz/. Je to prostě paráda!

Dopadl jsi jako ja kdyz jsem objevil onehda ze na mapy.cz jsou i historicke mapy. Uz par dni jede tohle vlakno http://geocaching.cz/cs/forums/thread/45712.aspx

 

 

Hmmm, dík za upozornění. Radoval jsem se i z map historickejch a vlákno i nich samozřejmě četl také. No nic - ostatní omluvte “dementního starce” radujícího se z každé (nejen geocacherské) maličkosti. [:$]