Nový držák na CWG od KAVALÍRA

Chtěl jsem si objednat CWG u pana Kavalíra a přišla řeč na to, že dal na jeho stránky /reklama/ nový držák na CWG. Prý jeho největší výhodou je "systém pružného mechanismu", který vyřešil problém s různou velikostí koleček :slight_smile: Hned jsem si ho u něj objednal společně s CWG, takže nemohu zatím bohužel říci svoje zkušenosti, ale vypadá to moc hezky.
Mějte se

Já jsem měla tu čest stojan vidět in natura. Je opravdu pěkny. Je to holt laserem vyřezaný, tak je to "jemná prácička". Ty dvě capičky pruží, tak je do toho možné zasadit různě velká (± 2mm odhaduji) CWGčka.
Jen bych volila tlustější desku, ale to by asi laser nezvládl.
Je to taková pěkná "kavalírovská" prácička…inu, jako jeho vybrané suky i kvalita laserování CWGček.
(Že bych si za tu pochvalu zasloužila slevu na další várku, co :D?)

Může vypalovat i silnější překližku, ale tahle je fakt pěkná a dostatečně silná. Také jsem si jí "osahal", vyzkoušel funkci sponek a líbilo se mi to. Kupuju pět kousků pro kamarády.

Smazán reklamní odkaz v prvním příspěvku.

WTF!? :@ A jak si ted ma clovek udelat nazor na to jak ten drzak vypada?

A co Google?

CWG, GC, TB a spousta dalsich naprosto zbytecnych blbinek je fajn prilezitost pro obchodniky jak si vydelat, mnoho znas si cas odcasu chce udelat radost a prilezitostne jim radi vydelat dame. Ovsem musime se o tom dozvedet a takovejhle komunitni web je k tomu velmi vhodne misto. Preferuju si precist osobni nazor lidi co danou vec uz maji v ruce/videli ji, pred tim cist si googlem nalezenou nalestenou stranku vyrobce s profesionalne retusovanou fotkou.

Pokud jste se rozhodli prudit odmazavanim odkazu na obrazky, tak preju hodne stesti v tehle naprosto zbytecne praci.

Nebyl to odkaz na obrázek, ale odkaz na obchod. Pokud někdo chce přidat obrázek do příspěvku, má možnost.

http://www.gravirovani-laserem.com/img/cwg-drzak-1.jpg

na stránkách výrobce jsou i detailní fotky stojánku. Jak detail pružícího mechanizmu, tak i stojanu bez CWG. Hledejte v kolonce výroba CWG.

Kdo nezná odkaz na stránky výrobce ať Gůgluje "Kavalír gravírování" jinak vám to najde nějaké čtyřnohé chlupáče :slight_smile:

A doufám že tohle se nebere jako reklama, jináč nevím jak se budou kačeři mezi sebou informovat o takovích věcech…asi tichá pošta nebo tak něco.