Jak jsem si přečetl na fóru,nejedná se o verzi kterou bych musel nutně mít.Se svým Legendem jsem spokojený.Škoda,že nemůžu upgrejdovat sebe.Občas by to nebylo špatné
Po nahrání toho nového firmu 3.90 jsem zjistil, že po zapnutí waas/egnosu se daaaaaaaleko rychleji objeví ty "D" u sloupečků se satelity, což jsem u předchozího 3.70 viděl až tak minimálně za 5 minut po nalezení satelitu 33 nebo 39. A citlivost na signál se asi taky trochu zvýšila. Npište taky vaše postřehy na ten nový firm.
Já sem zjistil, že s novým firmwarem se mi EGNOS chytá taky mnohem rychleji, hlavně mám pocit že i na místech, kde to předtím moc nešlo.
Ale zase se objevil jiný problém (což nevím, jestli bylo způsobený novým firmwarem) a sice že mi najednou nechytala družice. Resp. chytala jen jednu a to číslo 39, což je právě EGNOS (pokud se nepletu). Chvíli sem tomu dal a nic, až pak večer se to zase normálně chytlo… kdo ví, čím to bylo.
Mám pocit, že i fixace je daleko rychlejší, během pár vteřin, po zapnutí a úvodní animaci (teda pokud to nezapínáte X-set kilometrů daleko od posledního vypnutí).
Tak jsem si ho taky nahrál a paráda, každému doporučuji. Můj legend nyní šlape jako víno(o dost rychleji) žádná dříve uložená data nezmizela, ani mapy. Děkuji za tip:p
V další verzi firmwaru, jestli ještě nějaká vůbec bude by mohl Garmin přidat popisné pole pro waypointy. To je opravdu jediná podstatná věc, která mi hodně vadí. Takhle totiž nemůžu mít v Legendu hint.
waypointu se tam stejne moc nevejde… Davej si kesky pres POI mapu, a muzes tam mit pak i ten hint. Krom toho se ti tam tech bodu vejde, co mapova pamet dovoli.
Jasně, POI vrstva mapy je řešení, ale strašně zdlouhavé a komplikované. To přece nebudu dělat pokaždé, když chci jít na kešky. Nejlepší je vygenerovat .gpx soubor ve Skrýšotlači a pak ho nahrát do přístroje. Jen ten hint tam citelně chybí…
Jo? Tak to se pochlub jak to děláš, protože ten návod na wiki, který je v 17 bodech a potřebuješ k tomu 4 programy se mi nezdá jako záležitost na minutku.
V Geogetu si najdu kesky, ktere chci exportovat, a pak zavolam prislusne exportni makro. O vygenerovani prislusneho zdrojaku, kompilaci pres cgpsmapper, ba i o zavolani MSM pro soupnuti do mapsource se toto makro samo postara.