Novy geocacher. :)

Tak… Dnes jsem se dozvedel ze mam v rodine dalsiho geocachera… Uz si zalozil i account… :slight_smile:

Mel(ancholy) Man je muj tata… :slight_smile:

Takže konec svobody ne eventech (pro tebe) :-))

No sex, no drugs, no rock´n´roll :slight_smile:

Treba strom nepadl daleko od jablka :slight_smile: .

Na eventy (prej) chodit nebude… :wink:

staci ked bude chodit na tieto fora a precita si, ako si robil Gluma :slight_smile:

Anebo to na evente bude jeste vetsi darda, nez PC :slight_smile: