Dnes jsem svému synovi Fandovi založil vlastní účet (nick : Fantoom) Takže mu přeju mnoho úlovků. [Y]
Společně nalezené keše budem postupně logovat, pokud by měl někdo námitky, dojedem si do kěší zapsat log s jeho novým podpisem. Většinou je v nich podepsán jako Fanda pod logem týmu VANCOSi.
No neříkej mi, že jsi ho v noci táhl sebou na Miranovy duby ssebou?[;)] Až tam s ním do Vinoře pojedeš, tak dej vědět, mladej může hledat a my můžeme skočit na pivo. A mladýmu přeju hodně úspěchů v jeho vlastním, osobním, nezávislým geoživotě!!.
Standa
Apropo mílovými kroky se mi blíží magická 100-keš, nemáš nějaký nápad na stylovou oslavu prima odlovem? Vypadá to, že možná budu muset vzdát CITO 14.4., ale tu první stovku bych nějak chtěl ukončit stylově. Kam se s mladejma chystáš? nechystá se nějaký nový výlet mokré party? I když tak dlouho to asi nevydržím a asi už v té době budu za stovkou… Když tak dej vědět. Standa