Nový hlas pro TomTom: Marta

Ahoj, spáchal jsem včera nový ženský hlas na TomToma: Marta. Ke stažení zde:

http://rapidshare.com/files/48540538/80-Marta.rar

Chybí jeden pokyn: jeďte na dálnici. Místo něj je origoš Miloslav. Prosím otestujte tento hlas a napište mi vaše reakce, moc se těším. Pokud by tu byl nějaký zvukař, ozvěte se též.

Díky

Mám TomTom jen krátce, takže jsem s ním nezkušený. Mám ho na SD kartě, kterou strkám do PDA. Kam mám ty tvé soubory nakopírovat, aby to fungovalo?

tak jsem si ho stahle a celkem vypada v pohode :slight_smile: otestuju ho v aute. Jak se prisimte takovy hlas dela? Je na to nejaky soft?

do pda, Program Files/Navigator/Voices

Dělá se blbě, nudně a veškeré info i SW je zde: http://tomtom.graemelucas.co.uk/

Uf, nejak mi to nejde stahnout:(
Pls poradte;)

Uz to mam-jdu testovat:-)

Taky mam jeden ;).

Mladsi clenka naseho tymu (3 roky) :

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/98804/Hlas_Kata.rar_917.08KB.html

Dodatek, nahrazuje LISA (Deutch)…

Tak, ozkouseno na vylete - vse funguje OK, az na to, ze jsme celou cestu premysleli, kam si tu slecnu zavrel (tipovali jsme nejakou plechovpu bednu) ze to ma takovou divnou akustiku:-D Ale to nema na funkci vliv - DIK - muselo to dat dost prace!:slight_smile:

Nikam, jen do pokojíčku :-), snažil jsem se s pomocí dek na palandě, aby nevznikaly ozvěny, ale jak je zesílená hlasitost, tak to tam vyleze. Mikrofon byl taky jen obyčejný za kilo k počítači.

Hledal jsi zvukaře, máš ho mít. Napiš co potřebuješ…
Ahoj Petr

Ozývám se přes SZ

Ahoj, ozval jsem se přes SZ, ale ta asi nedorazila…?

Tak jsem včera vyzkoušel na cestách po Praze a musím říct, že se podle toho nedalo jezdit. Instaloval jsem na TT5 na mobilu Nokia 6600 a chtělo by to asi resample (obecně byl i dřív problém s hlasy na TT5 pro mobily). Na druhou stranu jsme se tomu fakt zasmáli, tohle žvatlání už hodně dávno neznám .-) (ale snad brzo znovu poznám). Dobrý počin.

No dovolim si nesouhlasit - nam to nezvatla ani na HTC Artemis ani na PDAcku FS …
Kdyby ta slecna misto zahybani odbocovala, nemelo by to chybu:-D

Teď přesně nerozumím, co tím myslíš. Na mém PDA FSC Loox C550 běhá jak má a hlášky by měly být přesně stejné s Miloslavem. Je něco v tomto smyslu špatně?

No presne - bohuzel i Miloslav navadi lidi k zahybani, misto toho, aby jim doporucil odboceni:-D
To nam prave dost lezlo na nervy…

Mno, zrovna testuju TomTom one, tak oba zmiňované hlasy vyzkouším. Miloslav mi už trochu leze na nervy :D. Jinak doporučuju z výchozích hlasů Barbaru od bratrů Slováků a pro pobavení třeba maďarštinu (nic proti maďarům ;))

Nerad najíždíš na dálnici?! :stuck_out_tongue:

Co to reupnout někam jinam, na Rapid se nechytám. Mám sdílenou IP :@
Prosím :wink:

BTW:
Momentálně mám na TT hlas Yoda (Star Wars) :wink:

Doufám že se nebudou autori zlobit
Ale dle prani jsem to preuplouadnul na svuj server.
http://gc.nohejbal.com/80-marta.rar
http://gc.nohejbal.com/Hlas_Kata.rar

Posilam i PM.

Martu jsem nezkousel ale Kata je super! B)

Teda nez mi spadly mapy(proste se zborili files na karte pri ceste pric republikou :frowning: Pry je to tim ze se PDA vypne pri cteni/zapisu :confused: