Příští týden od úterý do páteku tedy od 4.9. na 90% budu na školení v N.Jičíně. Nenajde se někdo na nějaký to geopivko??
popř. společný geoodlov něčeho v okolí?
Klidně se můžem domluvit … Marek
A přineseš mi ještě jednou ukázat ty tvoje pěkný šanony?
až budu vědět víc … tak dám vědět.
V tom nevidím problém :), akorát "kdo se s tím má tahat ? :D:D:D", už to váží nějaké to kilo ..
Dělal jsem si srandu, na paintballu to stačilo. Jinak je to potvrzený, příští tejden jedu
Já taky
a klidně to vezmu. Tak jak budeš vědět co a jak tak napiš a nějak se domluvíme. Nikdo jiný nemá zájem … ? Takový mini event ![]()
Ikdyž..jak jsem koukal na ty keše kolem:D nevím nevím jeslti bude čas po školení:D nene opšt se snažím bejt vtipnej. Každopádně jeden den si na hospůdku dám. Jen je škodaže jedu cestou mě dosti známou a celkem vybranou..přeci jen Vamberk-Olomouc jezdím každých 14 dní a … podstatě olomouc, lipník, teplice…mno něco se po cestě najde..
Každopádně už se těšíím!![]()
Ted jsem se z Beskyd vratil a lovil jsem i kolem N.Jicina. Doporucuji Kravi poklad - extra tobe to pripomene jednu nejmenovanou Nanutandovu cache v Rychnove n./Kneznou - tedy az na to finale, to ma teren vyrazne mensi :).
Tak pořád nikdo krom GCS ?
Jinak už vím informace..do inkryminované oblasti se dostavím počítám tak v pondělí kolem 18 hodiny. Budu bydlet v penzionu U zvonu a školení bude probíhat od 9:00 do 16:00 takže..pak jsem geovolneej;)
Takže myslím že okolo 18 hod. je ideální doba na neoficiální mini event. Docela rád bych uvítal návštěvu někoho z místních kačerů …
PS: v pondělí jsem v Praze a pak je to už jenom na domluvě.
přístup na net budu mít, takže..uplně v pohodě s domluvou;)
[color=blue]Já bych zájem měl, ale… Musím teď zvládat i činnosti, na které jsem dřív ani nepomyslel :(, takže až si s Qnikem domluvíte přesné datum a čas, tak mi zavolej a já ti řeknu, jestli se k tobě přidám, nebo ne. Už teď vím, že ve středu to nepůjde…:@ Rád bych se s váma viděl a chvilku poseděl…
Ivo[/color]
Jak říkám můj čas je od 16:00 absolutně nezávyslí. Jasně nějaký ty plány u vás v okolí mám, ale jeden den to bez hledání přežiju a myslím, že všechno naplánované stihnu v pohodě;) Včera jsem projezdil s boo21 Svatý kopeček a dneska se vracím zpět na východ..ale zítra se už těším na ty vaše earth cache co tam máte!
Navrhuji tento termín :
Datum : 6.9.2007
Čas : 18:00 hod.
Místo : Bowling Bar Nový Jičín
V případě že by mělo zájem více lidí, mohl by se zahrát i ten "boulec".
U mě dobrá, já jsem spokojenej. Tedy ve čtvrtek na bowlingu..bylo by fajn, kdyby dorazilo víc lidí.
Tak se stala trochu chybka..bydlím v hotelu Praha bez internetu, takze pokud by se neco zmenilo tak kontakt na mě je 720 321 098. Věřím, že ve městě potkám alespoň internetovou kavárnu..
[color=blue]Tak, přišla další "jobovka" a je po minieventu…:(:@
Mou účast na bowlingu už může zachránit snad jen zázrak! Kdyby se náhodou stal, ozvu se.
Ivo[/color]
Bohužel i my musíme naši účast na této akci zrušit. Qnika jsem již informoval formou SMS.
Qnik je smutný..v tomhle nečase se ani nedá nikam jet:-( no co se dá dělat, tak třeba jindy a jinde…včera jsem byl ve štramberku..pěkně jsem zmoknul, ale prostě ta prvni ceska kes musela bejt moje ne?! kdyz jsem tak blizko!!