Včera jsem náhodou zavítal na oficiální stránky Oziexploreru a nestačil jsem se divit. Včera byla uvolněna nová developerská verze OziExploreru 2.0 pro pocket PC! Je to zatím DEMO verze ale i tak ukazuje, že nová verze bude opravdu bomba. Přikládám pár screenshotů a těším se na ostrou verzi 2.0. Opravdu jsem si začínal myslet, že mobilní verze je mrtvý projekt, když poslední uvolněná verze je stará více jak 2 roky.
P.S.: Omezení jsou: Nápis DEMO na mapě a odpojování od GPS v 30 min. intervalech.
Pokud by někdo měl zájem vyzkoušet, tak je nová verze volně dostupná ke stažení z oficiálních stránek.
On měl šipku i v předchozí verzi. Sice dost spartánskou, ale zase nezabírala v mapě zbytečně moc místa jako ten kompas.
edit: ta stará tam zůstala, bezva
v předchozí verzi šla nastavit šipka, letadlo a terč. Minimálně tyhle 3. Za nového Oziho jsem rád, ale podle fotek dost vypadá jako omalovánky, hlavně nové ikony (provedení) neladí s těmi původními nahoře. Ale já brblám vždycky, když je nějaká novota, tak si mě nevšímejte
Naprosto skvělé, až na tu přeplácanost obrazovek, ale jako geograf si to užívám. Dlouho jse dumal zda si Oziho oficiálně koupit, po shlédnutí této verze jsem si ho hned koupil. Vřele doporučuji podobným bláznům.
Jako demo to funguje jen tehdy, když nemáš registraci - s registrací je to normální plná verze. Oproti předchozím verzím se ale změnilo registrační číslo (místo $XXXXXXXX vypadá XXXXX-XXXXX-XXXXX), takže je zřejmě třeba si napsat o nové
To je docela zajimave zjisteni, na webu se pise Upgrade free, ale moje legalni cislo z minule verze sice akceptuje, ale chova se dale jako demo, takze jsem predpokladal, ze fungovat bude az u plne verze.
Měl bych dotaz, jestli se dá v tomhle prográmku nastavit souřadnicový systém UTM a nebo aspoň MGRS. Všechny navigace jedou v geosouřadnicích(stupně+atd) a to je mi na nic.
Já si to registroval minulý týden a dostal jsem dvě registrační čísla (pro starou a novou verzi). Asi si je proto třeba napsat o nové číslo (zřejmě na [email protected])
UTM ani MGRS jsem v OziExploreruCE nenašel, ve verzi pro PC ale jsou
Doctes se to na strance Oziho: PDA s WIN mobile 5 a 6, PDA s Pocket PC 2000, 2002, 2003, Hanheld PC, Hanheld PC Pro, Hanheld PC 2000 a pristroje s Windows CE 4 a 5
napsal jsem ji, jestli by mohli přidat screen lock. Tohle u Oziho fakt postrádám… Vždycky hodím pda do pouzdra a když ho vyndám, tak se tam vždycky něco hne..
Co vy na to? Souhlasíte? Nechcete jim taky napsat, aby věděli, že o tuhle fíčr stojíme?