Předělávat ho nemusíš, šablona pro rok rok 2006 je už ke stažení na webu
CWG jsou primárně určeny pro sbírání, takže si je samozřejmě můžeš ponechat
Vyjímku tvoří ty, co jsou jako TB ale ty poznáš… jsou lakované a se známkou TB
No tak to “predelani” me stalo dvojklik myskou, potom backspace a stiknuti klavesy 6 :o)))
Jinak me spise obecne prave zajima, jak s temito vecmi zachazet. Ono je to docela draha sranda nechat vyrobit geocoiny jenom proto, aby je nekdo z cache vybrakoval. Ne?
Hmm. Je to o lidech… Já s tím nemám problém. Osobně do cache navštívených dávám jeden, dva (jako třeba na Coda wooden coin exchange ) a v cache mnou založených nechávám od jednoho do třech. Zase beru to, že né každého ty geocoiny berou a mít cache plnou jen geocoinů si netroufnu. Zatím se mi nestalo, že by si někdo vzal víc než jeden a vždy tam za něj v cache něco zůstalo. Takže i kdyby si někdo vzal dva (třeba aby měl na výměnu) a za ně nechal v cache dvě jiné věci, není problém. Je to věc na trade jako každá jiná.
Jinak tyhle věci můžes sbírat, teď tu nemám fotku svojí sbírky, tak jen fragment, z logu cache Damil,
kde jsem našel krásnou IGIho geočočku, což bylo úplně super :o))) to byla opravdu véééliká radost.