Nový TB

Dnes přišla opožděná zásilka od Ježíška

a mimo jiné tam byly psí známky.
Chci vypustit můj první [tb]TB2B37A[/tb] a jen se chci ujistit, že na něj patří originál známky a kopii si mám nechat doma pro všechny případy…
Doufám, že se kačerům TB Alfons bude líbit a že se také budou snažit plnit jeho misi…snad není moc těžká…

Ano na alfonse patří originál a copy si nechaš doma. Copy máš na to když alfons emigruje a nedá ti o tom vědět a budeš muset poslat jinýho Alfonse aby ho donesl zpět.

Mám nový TB a zatím jsem nenarazila na keš, kam bych ho chtěla umístit. Jezdí ale vsude se mnou a čeká a čeká. Tak by mne zajímalo, zda ho můžu protahnout po nekolika kesich, kde uz byl a nebo jestli se tohle nedela… diky za info

Úplně v pohodě :wink: Někdo si takhle loguje své geovozidlo na kterém má štítek s číslem TB, někomu je prostě líto svého geocoinu, tak si ho vozí s sebou a počítá si tak vzdálenosti mezi cachemi jen pro sebe.