vi nekdo, jak smazat vsechny (max. 500) waypointy, ktere jsou ulozene v Oblibene ? na mysli mam jednokrokove smazani, ne mazani jednoho po druhem - to je peknej opruz
import GPX do Nuvi lze provest dvema zpusoby, ale jak ty waypointy jednoduse smazat, na to jsem neprisel:( poradi nekdo ?
No, kdyz to pripojis k pocitaci, tak jsou ulozene v "X:\Garmin\gpx\current.gpx". Je to XML, takze to jde otevrit v jakemkoliv textovem editoru a mely by jit smazat rucne, pripadne zkus smazat celej ten soubor, co to provede
EDIT: Ne, ani jedno nefunguje. Omlouvam se, asi budou ulozene i nekde jinde…
Dobrý den,
pokud ihned po zapnutí přístroje stisknete pravý dolní roh LCD a přidržíte jej, zeptá se vás po chvíli "Chcete smazat uzivatelka data?". Dáte "ano".
Zároveň se smažou veškerá nastavení (jazyk textu, jazyk hlasu, čas. zona a nastaveni map) - je nutno vše přenastavit (cca 2 minuty práce).
moje zkusenost:
zda se, ze doba drzeni praveho dolniho rohu je stejna jako doba nacitani map. takze u 270 je treba drzet pravy dolni roh fakt dlouho.
jakmile ho behem loadingu map pustite, to Option Menu nenabehne:|
na druhou stranu je mozne ten pravy dolni roh zacit drzet uz pred zapnutim a funguje to taky.
jinak to smazat nejde. tedy user friendly to zrovna neni, a geo-user friendly uz vubec:@