NUVI 760 - ikony waypointů

Při exportu z MapSource do přístroje se nezachovávají ikony. Vždy se objeví pouze malý černý bod a pak se musí ikona přiřadit bodu ručně. Je nějaký způsob jak toto obejít? Je to hrozná otrava to dělal ručně. Díky za radu