http://www.defensetech.org/archives/001506.html
vahate nad tim, co si poridit na leto?
Cool! Kdysi na Idetu jsem koukal na vojenskou para vybavu. Uz tenkrat jsem kroutil hlavou nad malou vecickou co ti do ucha napovida, kdy to mas vystrelit. Ale tohle uz je holt z tretiho tisicileti.
No konecne uz aspon vim, co je to ten HALO a HAHO.
V nove verzi firmware 3.7 pro Garmin radu 60 CS je Jumpmaster. A ted koukam, ze je uz verze 3.8.