O L O M O U C :-)

O L O M O U C [/b]Ahoj všem, potřebuji poradit ohledně Geocachingu, hrozně moc se mi to líbí a koupil jsem si kvůli tomu i GPS modul na Nokii 6630 ale mevím třeba jaké programy jsou na GC dobré atd. Potřeboval bych se s někým sejít a poradit. Díky Luke;)

Pro mobilní telefony je dobrá aplikace "Handy Geocaching". Odkaz na ni máš vlevo (já s ní nemám žádné zkušenosti).
Pokud máš zájem o informace a zkušenosti, doporučuji blížící se setkání kešerů (viz [cache]GC13EFN[/cache]). Sice je tam již plno, ale domnívám se , že když poprosíš Jedlu-Bedlu (pořadatele akce) a vyložíš mu jak se věci mají, umožní Ti alespoň na chvilku vstup. Tam získáš nejvíce informací a rad.
K tomu ale potřebuješ nejdříve založený účet na geocaching.com.

Zdravim Handy geocaching jsem nedávno zkoušel ,zajímavá aplikace.Je to v podstatě nejlevnější varianta, modul koupíte od 1000,-
a můžete hledat poklady.
Pokud potřebujete poradit jsem z Olomouce ,ale po nainstalování do mobilu nejspíše zjistíte že není s čím radit.:slight_smile:

No dneska jsem si našel svoji první kešku a jediné co mě na softu trochu kaká je že se mi začal cca 130m před keškou sekat, vzdálenost a potom i směr. Čím to je? Nevíte někdo? Díky Luke

Problémy ohledně mobilního softu řešte zde