Dne 21.6.2008 v podhradi Kuneticke Hory probehl event "O Pernikovou GePeeSku - GC1A62K "
Kdo z Vas jste se ho nemohl zucastnit, tak tady pro nej mame video
A kdo jste tam byli, tak doufame, ze se na nej taky radi kouknete a s radosti zavzpominate na tento bezva event
Jen pripomenu, ze video natocil nas Pernikarsky kameraman KLADINA
Tak jsem si to prohlédl a je toho někde víc? Jinak paráda zase jsem si vzpomněl na bezva chvilky v Perníkově. Jinak doufám, že se valná část GeoPerníkářů chystá na Medlov.