O Pernikovou GePeeSku - Video

Dne 21.6.2008 v podhradi Kuneticke Hory probehl event "O Pernikovou GePeeSku - GC1A62K "

Kdo z Vas jste se ho nemohl zucastnit, tak tady pro nej mame video :wink:
A kdo jste tam byli, tak doufame, ze se na nej taky radi kouknete a s radosti zavzpominate na tento bezva event :smiley:

Jen pripomenu, ze video natocil nas Pernikarsky kameraman KLADINA :slight_smile:

Video program 1
http://www.stream.cz/video/128643-boj-o-pernikovou-geepeesku

Video program 2
http://www.stream.cz/video/128669-boj-o-pernikovou-geepeesku-vysilani-2-programu

Tak jsem si to prohlédl a je toho někde víc? Jinak paráda zase jsem si vzpomněl na bezva chvilky v Perníkově. Jinak doufám, že se valná část GeoPerníkářů chystá na Medlov.

tak sem se podival co jsem prosvih.. ja dorazil az na kunku, protoze jsem se snazil byt na dvou akcich zaroven.. :))

Vysílání třetího programu právě začalo. Kdo má zájem, může ho sledovat na tomto odkazu.
http://www.stream.cz/video/8/130002-boj-o-pernikovou-geepeesku-vysilani-3-programu

juchu.. uz tam jsem i ja :smiley:
diky za muj prvni, a zatim i posledni, eventik!

Teda Martine, ty jsi vazne hracicka. Ta hudba u 3. pekne sedla, Lyzovani a beh kolem kulu…tim, ze jsem si to prozil i v realu tak jsem se malem utlouk :smiley:

nářez, nářez a zase nářez. Moc pěkná akce, gratulujeme organizátorům.

Všechny tři díly super. Opravdu mě to pobavilo, velká pochvala organizátorům.