Obal / pouzdro na GC

Našel jsem GC a plastový obal je v posledním tažení. Nevíte, kde by se dalo nové pouzdro sehnat?

Ja to kupoval v papirnictvi - delaj se archy pro sberatele minci - ruzne velikosti, akorat musis koupit cely arch - tusim, ze to stalo kolem 40 korun

Zkus kontaktovat kačera czexican, ten pouštěl do světa svůj Charitativní GC a psal o tom, že nakupoval ty obaly. Buď bude mít nějaký zbytek doma nebo určitě bude vědět kde je nejlépe koupit.

Už vyřešeno, pomohl mi jeden kačer.

Pomohl jako ze ti ho dal, nebo poradil kde je vzit? Pro ostatni?