Obelisk je po zimni prestavce opet v provozu.
RACTE VSTOUPIT!
Obelisk je po zimni prestavce opet v provozu.
RACTE VSTOUPIT!
LIDI,PRI KACENI STROMU VE STROMOVCE JSME NASLI JEDNU KRABICKU.JE ULOZENA U ZAHRADNIKU FI.PAVEL LANGMAYER-V DOMECKU U VCHODU Z GOTHARDSKE ULICE.CUS
I hledme, hledme… To se budeme muset honem podivat, ktera ze to schazi. Neni nahodou obdelna, zaoblene rohy, bile viko - ta nam i s pahylem stromu chybi uz od prosince? Kazdopadne zatim dik za zachranu a zpravu.
To je super, že ji našli a ozvali se. Mám radost, že ještě jsou takhle fajn lidi. Respect!
Tak jsem odpoledne obesel - az na jednu - vsechny cache, ktere ve Stromovce aktualne jsou, respektive tam konci. Tou mnou opomenutou je Nadrazi Praha – Bubenec, tudiz tam kontrola stavu take nebude na skodu. Vsechny zkontrolovane cache byly na svych mistech (i kdyz u jedne, konkretne Kralovska obora - Stromovka, ta kontrola mela necekane vedlejsi nasledky). V tuto chvili se tak zda, ze zminenym predmetem je skutecne ona dlouho pohresovana Stromovka Sojourn (Pinkie Bear goes to New Europe).
Skutecne, byla to ona - po ctyrech a pul mesicich kdesi v mimoprostoru znovu na svete! Vicemene komplet a v poradku. Odpoledne jsem zabehl na zahradnickou zakladnu a cache prozatim vyzvedl do uschovy. To bude mit linearB radost. Nemel jsem sice moznost promluvit si primo s nasim dobrodincem, takze podrobnosti nezname, ale asi hodne pomohlo, ze na viko jsem kdysi zretelne pripsal neco jako SKRYS PRO HRU VICE NA WWW:GEOCACHING.COM WWW.GEOCACHING.CZ…
Jeste doplneni: Prave se mi majitel ozval s tim, ze na prelomu kvetna a cervna bude par dni v Praze, pricemz pravdepodobne dojde k pokusu o obnovu cache na nejakem prihodnem miste pobliz. Takze doufam, ze prostor v SZ casti Stromovky, toho casu uprazdneny, do konce mesice nikdo nezabere. ![]()
Vzhledem k poctu DNF to vypada, ze to uz zase neni pravda :o(