OBEY - deletion notice error

Dnes jsem narazil na zajímavou díru v systému gc.com :D.
Protože revieweři používají nesekavý server OBEY, tak v případě vymazání některého z logů či jiné podobné akci přijdou mailem odkazy na obey ;), které jsou pro "obyčejného smrtelníka" nepoužitelné…
Stačí si "obey" nahradit "www", ale stejně mě fascinuje, že mají v systému takovou logickou díru :).

A proč by to měla být logická díra? Viděl bych to spíš na použití špatné konstanty při generování logů… :wink:

Logická chyba je taková, že by měl systém vědět, že ten, komu je log vymazán pravděpodobně nebude ani jiný reviewer, ani administrátor, dokonce ani GS lackey.
To znamená, že by měl automaticky nahradit v mailu obey za www…