Jak mám dostat obrázek GC na jeho první stránku aby se mi tam zobrazil a nebyl jen jako odkaz v galerii: View the Gallery(1 image) Micro GC sotci [Edit]
A jak je to s ikonkou u GC, ta se dá nějak změnit a nebo je vygenerovaná automaticky podle typu GC?
Ikonka je automaticky prirazena primo od Groundspeeku dle typu GC
Pri pridavani obrazku musis zaskrtnout "Make this the default image for this Travel Bug "
Děkuji povedlo se.
čaute jak mam udelat aby byl videt muj stat bar?
už to mám;)