Ahoj, jak zalogovat odcizenou Cache.
Hledal jsem a nenašel , podle hintu vím na 100% kde má být..
Majitel se ještě cca po týdnu neozval tak zjištuju jestli se mu to nedá říci nějak lépe než DNF.
Díky
Kazdopadne ji zaloguj jako DNF. Nejen pro majitele, ale i pro dalsi geocachery, kteri tam pujdou po tobe. Casto ale i s hintem tam ta kes je, i kdyz si ji nenasel. Takze ji zaloguj a vyckej, jestli ji majitel zkontroluje, popr se najde nekdo dalsi, kdo ji taky nenajde. A samozrejme mu muzes poslat soukrovou zpravu. Je ale cas dovolenych, takze bych si s tydnem neozvani se nelamal hlavu.
PS: jsem taky 1980 ![]()
dobrej ročník ![]()
No jo, jsme holt elita ![]()
V tom pripade se hlasim k elite B)
Uděláme event ročníku 1980, kde budou moct přijít i ostatní, ale budem se na ně dívat skrze prsty ? :D:D
Souhlas…![]()
(30/6/1980)
…jaký jELITA? ja si vždycky myslel, že jste kucí poměrně inteligentní ![]()
Elita určitě né! mám Found 8 ![]()
Tak to se k té elitě taky musím přihlásit aby nás bylo víc…![]()