Ahoj.
Mám takovýto problém. Omylem jsem v kešce
GC152DN http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=9fecb7c4-86fe-4ccc-a363-35d26e15dd4c kliknul na vložení TB, který jsem ale fyzicky umístil do kešky jiné a to
GCYAPJ http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=60a06e55-8fe1-4c95-b32e-e0eed59dd37d. Nedaří se mi log - vložení TB odstranit a tudíž nemůžu zalogovat vložení GC do té správné kešky. Díky za pomoc.
Také se mi to jednou podařilo, koukni sem : http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=23&thread_id=8650&pid=93211#post_93211
A jaky je problem TB z kese zase vzit a vlozit ho jinam?
Z paměti kompu asi nic nedostanu - musel jsem restartovat.
Zatím mi přijde nejlepší toto řešení: Stavím se pro vložený nezalogovatelný TB a odnesu ho do kešky, kde jsem ho omylem zalogoval. Doufám, že do této doby kačeři schránku nenavštíví a TB neodnesou.
Nechci v tom dělat bordel.
Problem vetsinou je, ze uz neznas trackovaci cislo. Alespon tak jsem na tom ja pote co jsem nedavno umisteni 2 GC prohodil.
Když zkusíš znovu zalogovat, tak někdy si počítač pamatuje v příslušném okénku naposledy použitá trackovací čísla. S restatem PC to nemá nic společného, je to funkce v browserech.
Proč tak složitě, prostě napiš ownerovi, on ti to trakovací číslo rád pošle. Mě už se to stalo na obou stranách (kačer a owner).