odstrizeny cacheprinter???

Ahoj odedneska se nejak nejsem schopen zalogovat na GC.com v Cacheprinteru.:frowning: Ma nekdo podobny problem. Myslite ze to souvisi se zmenama na GC.com a ze uz opravdu definitivne odstrihli moznost "luxovat" data pomoci externich aplikaci???
Dik za info
P.S. uz sem tento dotaz jednou zadaval ale nejak se mi to nezobrazilo. pokud se to nekonec objevi 2x tak se omlouvam

vzhledem k tomu, ze cacheprinter rozebira zdrojak stranky, a zdrojak stranky se s novou verzi gc.com webu zmenil, tak je nefunkcnost skrysotlace vcelku pochopitelna.

Dej autorovi trosku cas na novou verzi.

Mi se to chová stejně už od včerejšího večera. Už jsem o tom napsal na slovenské fórum, tak doufám, že to Martin brzy opraví. Jinak by to bylo velice nepříjemné určitě nejen pro mne.

Asi nejsi sam. Viz archiv Shoutboxu.

aaa diky moc, sem nejak na te vykrikobox nekoukl. Jassne. Diky!!!

On Cacheprinter půjde na serveru dost těžko detekovat, protože se hlásí jako Explorer na Windows 98 a dělá mezi stahováním náhodné pauzy, čímž dost simuluje činnost uživatele.