Ahojte, ak by ste niekto nahodou isli v piatok
poobede/podvecer z Prahy autom a mali miesto, budem rad za odvoz
(samozrejme prispejem na benzin ci naftu), v piatok cez obed este len
koncim vodu v Borsove nad Vltavou, toz snad sa tam nejako dopravim.
Cely tyzden budem offline, mobil na mna ked tak je 736620893, diky [:)]
Zdravo! Vypadá to, že v pátek tam pojedeme s Hladovejma dětma vlakem, takže jestli chceš svézt, necháme Ti jedno místo v kupé [:)].
A budeme rádi, když přispěješ na vodku/meruňkovici [;)].