Za měsic vyrážíme do Skandinávie (Švédsko a Norsko) přes Dánsko. Tak pokud byste někdo chtěl vyvézt nějakého brouka nebo coina, ozvěte se přes profil.
Za měsic vyrážíme do Skandinávie (Švédsko a Norsko) přes Dánsko. Tak pokud byste někdo chtěl vyvézt nějakého brouka nebo coina, ozvěte se přes profil.