Ahojte kamaradi a cacheri pokud ma nekdo z Vas zajem a chtel by svuj TB nebo COIN odvezt na krasny ostrov MALLORCA. Tak v nedeli tj. 10.8.2008 tam odletame na odlov krasnych CACHE.
Kdo chce svuj TB nebo COIN posunout na tento ostrov má šanci odlet je v něděli, předat můžete ještě celou sobotu.
Přejeme krásny den Všem