Odvoz TB na MALLORCU

Ahojte kamaradi a cacheri pokud ma nekdo z Vas zajem a chtel by svuj TB nebo COIN odvezt na krasny ostrov MALLORCA. Tak v nedeli tj. 10.8.2008 tam odletame na odlov krasnych CACHE.

Kdo chce svuj TB nebo COIN posunout na tento ostrov má šanci odlet je v něděli, předat můžete ještě celou sobotu.

Přejeme krásny den Všem