Odvoz z Prahy do HK na Hra-Kra-Boule

Ahoj, neplánuje někdo z v Praze v pracujících kačerů jet na event do HK tento pátek (Kra-Kra-Boule plus Hra-Kra-Beer)? Hledám odvoz, jedete někdo autem v pátek po 17:00 (dřív mě bohužel chlebodárce nepustí)…

Ahoj, planujeme s Grgom Piticom, ale trosku skor. Kde pracujes?

Ahoj Samane, dik za nabidku. Pracuji na T-mobile (metro C, Roztyly), pripadne mohu metrem dojet kamkoliv. V kolik planujete odjet zitra z Prahy do HK?