Odvrácená strana

S přítelkyní jsem strasne rad chodli na prochazky nebo vylety. Pak mi kamarad rekl o cachingu, naockoval jsem tedy pritelkyni. Par pokladu jsem s ni dal a pak to zaclo…Nase vylety uz ztratili punc prochazek s povidanim, Ja ziram do PDAcka a sleduju sipku…Pritelkyne pak bezi za mnou a toci se tu tam tu onam, dle sipky smeru. Geocaching je jiste vyborna vec ale vylet bez zirani do "pristroje" ma take neco do sebe…Myslite,ze je lepsi honit poklady sam a s drahou polovickou jen tak "chodit"?

Asi děláš něco špatně - do přístroje není třeba pořád zírat, rozhodně ne cestou ke keši. To stačí až při dohledávání na místě v okoli 50m kolem cache. A většinou ani to ne.

Jak píše Mion - chodit na procházky tak jako dřív. Akorát si čas od času "odskočíš" z cesty do lesa :slight_smile:

Ne, ne… Vsechno spatne. Musis si poridit houf Georobotku. Ty s pritelkyni pujdes, budes si povidat, a georobotci budou rojnicove procesavat okoli. Na co sipka a GPS. Pokud se nejaky ztrati, poridis si kazdych 9 mesicu noveho… :D:D:D:D:D

jj, ideální je "odskočit si"

Akorát při dlouhém DNF pak nesmíš říkat, žes to nemohl najít :slight_smile:

…a uz vubec ne, ze te zachranil az pritel na telefonu :smiley: