Zdravim,
prave vymyslim, jak nahradit svuj myGME export kesek z GSAKu, pac pojedu na geovylet a uz jsem si na to celkem zvykl. Problem je v tom, ze to taha mapy primo z Googlu, ale ja budu samo offline. Uz jsem nacetl spoustu threadu o MapSource, ktery by to mel umet, ale nemam Garmin pristroj a ten soft, ktery by mel byt udajne zdarma, na strankach Garminu nemuzu najit. Poradite?
Mi by se nejvic libilo nejak zazalohovat mapy Googlu pro CR a SVK, v miste by problem nebyl, Ale to uz je asi hoodne sci-fi ![]()