OFFTOPIC - BLAHOZELAM K STRIEBRU:)

Lukas Bauer

Dufam, ze nepredbieham, a tie vysledky su konecne::))

konecne su. Mozno to nie je off topic, pokial mal gps a posle sem tracklog :slight_smile:

heh, to by bola sila mat tracklog olympijskej trate z preteku… ale to asi nehrozi … samozrejme i ja blahozelam

No minimalne si mozes pozriet tie trate, myslim ze su nejake vrstvy pre olympiadu pre Google Earth a nedivil by som sa keby pri tej prilezitosti zvysili aj pokrytie…