OK-XDM obnovena ...

…od 14.10.2006 je znovu obnovena “OK-XDM”, zmenen zpusob ulozeni, souradnice zustavaji … ted zrovna na cachemape neni (asi se nenacetla), ale na miste je a tesi se! :wink: