Omlouvam se za problemy s nazvem kese, vse je napraveno.
Diky, omlouvat se netreba. Ja uz jsem svoji diakritickou “V prave poledne” take opravil.
Omlouvam se za problemy s nazvem kese, vse je napraveno.
Diky, omlouvat se netreba. Ja uz jsem svoji diakritickou “V prave poledne” take opravil.