omluva

moc se omlouvám za náhlé zmizení posledního threadu, ale na přání majitele cache, o které se tu mluvilo, jsem to musel bannovat. v zájmu zachování pointy (viz pointožrout), doufám, že mi to projde. díky za pochopení.

diky.
adp.

Ahoj, tak teď teda nevím, co si mám myslet. Bylo tu něco napsáno, nevím co, o nějaké kešce, co muselo být odstraněno. Aspoň by bylo vhodné napsat o co se jednalo a proč to muselo být smazáno, takhle mi to rve
nervy, když nevím, vo co go.

Tykalo se to moje cache, o to go, to, ze se na rovinu resilo, jak na to. Ze de o mystery, to nikoho netankovalo, tak sem se trochu nakrk. Nic ve zlym, mail tomu, kdo to zacal ventilovat, sem poslal.
kdyby neco, su na ICQ.
diky za pocopeni.
adp.

Pachatel vlákna s nevhodně formulovaným dotazem jsem byl já. Autorovi cache jsem se omluvil, ostatním diskutujícím tak činím toutu cestou. Přeji hezký den a úspěšný :slight_smile: víkend.

Paráda, dík za info, moje zvědavá dušička už je klidná :-)))