Velka gratulace k tomuto krasnemu cislu
To budeme muset oslavit slivovici ![]()
Blahopreju k prvni stovce!
mag-cz se taky blizi, treba prijede z Moskvy se stovkou a ??? ??? se specialne upravenou stupnici ![]()
thx., slivovica bude ![]()
Taktez blahopreji. Ja se 100 neprijedu nebot cachi registrovanych na gc.com je zde poskrovnu. Porad jsem doufal ze obnovi cache Kolomenskoe a ono nic.
Ale zlegalizovali pouzivani GPS tak treba se blyska na trosku lepsi casy…
Zatim alespon nejaky ten tekuty posilovac privezu…
Blahopreju Vopicaku :o)) To kilo jsi dal kde? Na Stalkerovi?? Jen tak dal! Spuzva
Diky, nejdriv sem to trosku spatne spocital, a domnival se ze to byl Tolerancni hrbitov, nakonec se ukazalo ze Hvezda game park (GCG02R) - mimochodem jedna z mych nejoblibenejsich obor :-)) - bydlim pod kopcem na Kotlarce a ve Hvezde sem se neco nablbnul..
Taktez se pripojuji k zastupu gratulantu! Jses borec
Tak jen tak dal, at tam ty stovky litaj ![]()
dik ![]()
Jo opravdu magicka hranice - a hlavne ze padla !! Gratuluju.
dzienkujem, az mi padne ta co padla nedavno tobe… :-))