Ondrahu #100

Velka gratulace k tomuto krasnemu cislu :slight_smile: To budeme muset oslavit slivovici :slight_smile:

Blahopreju k prvni stovce!

mag-cz se taky blizi, treba prijede z Moskvy se stovkou a ??? ??? se specialne upravenou stupnici :slight_smile:

thx., slivovica bude :slight_smile:

Taktez blahopreji. Ja se 100 neprijedu nebot cachi registrovanych na gc.com je zde poskrovnu. Porad jsem doufal ze obnovi cache Kolomenskoe a ono nic. :frowning: Ale zlegalizovali pouzivani GPS tak treba se blyska na trosku lepsi casy…
Zatim alespon nejaky ten tekuty posilovac privezu…

Blahopreju Vopicaku :o)) To kilo jsi dal kde? Na Stalkerovi?? Jen tak dal! Spuzva

Diky, nejdriv sem to trosku spatne spocital, a domnival se ze to byl Tolerancni hrbitov, nakonec se ukazalo ze Hvezda game park (GCG02R) - mimochodem jedna z mych nejoblibenejsich obor :-)) - bydlim pod kopcem na Kotlarce a ve Hvezde sem se neco nablbnul..

Taktez se pripojuji k zastupu gratulantu! Jses borec :slight_smile: Tak jen tak dal, at tam ty stovky litaj :wink:

dik :slight_smile:

Jo opravdu magicka hranice - a hlavne ze padla !! Gratuluju.

dzienkujem, az mi padne ta co padla nedavno tobe… :-))