Existuje nejaka podobna mapa kesi jako je na tomto webu pro kese v zahranici? Aspon blizkem?
A ty google maps, co jsou v listingu u keší nestačí?
Nestačí, přicházejí nováčci, kterým už nestačí chtít denně aktualizovaný balík všech listingů v ČR. Potřebují denně aktualizovaný balík všech listingů na celém světě. Znáte to - co kdyby náhodou byl potřeba ? ![]()
A ty snad necestuješ každý týden po všech kontinentech?! :o
Ale notak, ty chytroline, co uz toho tolik pamatujes.
o Vubec nepotrebuju vsechny nove kese na svete. Vubec nejde o nove kese. Jde mne o to, ze ted, kdyz se nekam chystam, otevru mapu z geocaching.cz , podivam se na ono misto, ktere mne zajima, zjistim info o kesich a vyrazim. Velmi uzitecna vec. Jenze kdyz se chci jet podivat treba na Slovensko, tak je mne tahle mapa na dve veci.
Asi proto, ze je pro Cechy? Co tohle?
http://www.geocaching.sk/mapaallc.php
Ono stačí pořádně projít všechny funkce na http://www.geocaching.com a pak se teprve ptát. Já osobně se pořád považuju za nováčka, ale všechno co jsem potřeboval vědět jsem našel bud metodou pokus omyl nebo pročtením rad a návodů na wikipedii. Geokešing je přece o hledání!!!
Prrrrr, než začneš na někoho útočit, tak se prosím nejdříve podívej okolo, přečti si pravidla atd. atd. S takovou moc daleko nedojdeš. No a teď k věci. Mapa tady na webu je něco na víc pro české kačery, ale jinak výchozím bodem pro všechny kešky na celém světě je geocaching.com a tam příslušná mapa. Takže jdi si na geocaching.com, tam si dej volbu Map It a prozkoumávej mapy celého světa.
Ja na nikoho neutocim.
Jenom nechapu, ze kdyz polozim konkretni a slusnou otazku do fora, tak si jeden ze mne dela legraci, ze jsem novacek, druhy ze cestuju kazdy tyden na jiny kontinent a treti mne doporucuje, abych si precetl prispevky na wikipedii, ktere mam samozrejme nactene.
Ze ctyr odpovedi jenom jedna mne odkaze na mnou pozadovanou mapu.
Chlapi zamyslete se nad sebou nez si zase zacnete honit ego. Zas takovi borci nejste.
>prdlik< Ale notak, snad se tak moc nestalo
Ber to s nadhledem
Co se týče mapy, tak na com-u je to prostě všechno all-in a pokud si PM, tak to máš se vším luxusem v podobě filtrů dle typu, odfiltrování Tvých a Tebou nalezených ![]()
Prdlíku, ten mrkající smajlík na konci mého příspěvku MĚL určitý a konkrétní VÝZNAM. Zkus se nad tím zamyslet, víc se s tebou o tom bavit nebudu. Pomoct v přemýšlení ti může tato keška [cache]GC19R0X[/cache]
nebylo by lepsi misto ukazkoveho flamethrowingu ukazat Prdlikovi radeji nejakej priklad = http://www.geocaching.com/seek/gmnearest.aspx?lat=43.64452273099927&lng=7.211151123046875&zm=11&mt=m ?:@
kazdy nespadl z nebes;)
[quote]
AgentJ napsal/a:
Dekuji. Tohle jsem hledal.
Jeste si chci ujasnit jednu vec, kdyz uz jsme si to vyrikali B) - google earth tohle predpokladam neumoznuje (automaticke zobrazovani kesi v mape). Je potreba tam naimprortovat kml soubor.
Tak to by nešlo, flamy mě na fórech baví víc než sterilní rady a odpovědi, na které člověk může přijít sám pouhým použitím vlastního mozku. B)
Myslím že bylo by lepší, ale tato otázka se tady už ukázala několikrát. Co kdyby se tady do navigace dal i odkaz na mapy gc.com. Snad by to tady našli začátečníci lépe, než v angličtině. Co ty na to Pepo?![]()
Ty mas asi hodne casu, co? Kde by jsme dneska byli, kdyby kazdy vymyslel svoji vlastni zarovku a svuj vlastni internet a geocaching?
Navic podle tvoji teorie by mely fora zustat jen na flamy, protoze na vsechno ostatni si muze kazdy prijit sam.
Jde o to, ze tvoje sterilni rada, ktera by ti zabrala minutu casu, mne mohla usetrit hodiny patrani a experimentu s nejistym vysledkem. A az bys neco potreboval ty, mohl jsem to byt treba ja, kdo by ti venoval jednu minutu sveho casu. Tohle je smysl fora. Jednoducha otazka, jednoducha odpoved. Zvlast ve foru, ktere se jmenuje Dotazy a pripominky.
Áááá
Chytl ses a teď jsi můj. Tak předně, kdybych napsal sterilní odpověď, tak bych byl zklamaný sám sebou, ale teď když můžu psát svoje nesmysly a dívat se jak mi na ně s vážnou tváří odpovídáš, se tetelím blahem ![]()
Uznávám že moje jednání je značně OT a nekřesťanské, z čehož mám opět radost
Přibereme do flamu i pánbíčkáře ? ![]()
Ja ti tvoje honeni ega neberu, kdyz ti dela dobre. Jenom si stale myslim, ze bys mel svuj exbicionismum smerovat do jinych mist (rozumej do jinych diskuzi). Na novinkach.cz te radi mezi sebou uvitaji.
Taky resi spoustu hovadin, ale k tematu nic. Bude se ti tam libit. Ver mi.
Hned první odpověď po Tvojem dotazu vede přesně na to, co potřebuješ.
Tak si, laskavě, přečti odpovědi a začni přemýšlet nad tím, co ty písmenka znamenají.
Jen jsi mne utvrdil v tom, že odpovídat začátečníkům, kteří si ani nedají čas přečíst možnosti webu, je naprosto zbytečná práce.