Podle popisu me zaujala kes Operace Antracit, ale pise se u ni, ze se nema chodit v jednom cloveku. Proto se chci zeptat : Mam to brat vazne ? Byl jste tam uz nekdo? Pripadne nesel byste nekdo se mnou? Diky. Obecne, jak moc doslova se maji brat doporuceni v popisu kesi ?
muzes dat odkaz na tu cache, nikde jsem ji nemohl najit teda podle nazvu
<a href=GCPX6Z Operace Anthracite (Unknown Cache) in Plzeňský kraj, Czechia created by Opevneni.cz Team target=_blank>GCPX6Z Operace Anthracite (Unknown Cache) in Plzeňský kraj, Czechia created by Opevneni.cz Team
Prý je vhodnější vydat se na lov této multi ve dvou. Nechci říkat proč a napovídat potencionálním lovcům :-))) , ale doporučení zakladatelů cache OPEVNĚNÍ.CZ je nejspíš opodstatněné. Co se mé osoby týká, už se mi jednou vymstilo nedbání rady.
Tak ať se ti vede.
OK. necham ji tedy asi na pozdeji. Pochopil jsem, ze asi neni uplne vhodna jako moje uplne prvni kes. Dik
Tak jako úplně první cache si jí dát klidně můžeš. Ve dvou je to myšleno tak, že si můžete pomoct, kdyby se něco stalo. To je jediný důvod. Jinak pomoc druhého člověka fyzicky na zdolání cache není potřeba. Je to skutečně čistě z bezpečnostního hlediska, protože se v určité fázi pohybuješ na poněkud neobvyklejším místě… víc prozrazovat nebudu.
(ossack
Na cache Operace Antracite je dobré jít v partě, když už nic jiného je větší sranda a lépe se plní úkoly.Byl jsem tam s celým teamem a stojí to za to, báječně jsme si vyhráli …fakt super cache, perfektní provedení,příběh a hlavně atmosféra, úplně tě to pohltí. Jako první je dobrá…rozhodně když bych někoho chtěl přitáhnout ke geocachingu tak ho vezmu právě na tuto cache. I když možná pak budeš trochu zklamaný s těch ostatních… tahle cache totiž dala laťku dost vysoko, dá teď práci vytvořit podobnou, stejně dobrou a nekopírovat :-)…i když asi první schované cache bývají vždy nejlepší. Jak jsem již psal v logu u této cache, klidně si jí projdu znovu a rád poznám další geokačery :-)…tak se ozvi. Ale radit nebudu! ![]()