Opět problém v FF

Tak jsem s FF opět na problémku se zobrazením. Poslední 2 dny

 

 

Nevíte co s tím?

Já se v tom trošku ztrácím, myslíš to, že se občas nenačte správně editor a text se musí editovat v HTML ??

Ne, jde mi o ztrátu formátování (stylu) při zobrazení, viz viditelné prolnutí textu a ikon, ztráta celé horní lišty,...Dělá mi to poslední cca 3 dny. Tak nevím.

Najde se někdo s FireFoxem, kdo ví kde je chyba?

Vada je nekde ve FF. Problem je ze se nekam asi spatne nactou styly a pak si je bere z nejake cache takze se to nespravi casem… Me se todle stava jeste u stranek czechcomputer.cz. Vzdy mi pomohlo dat vymazat nactena data. To je alespon v ang. verze Tools>Clear Private Data treba ti to take pomuze.

Já bych možná zkusil znovu načíst stránku s vymazáním cache (paměti). To se dělá Ctrl + F5 . Občas mi to pomáhá …

Ctrl+F5 dobrý tip.

Moc děkuji.

FF používám 4 roky a k tomuhle triku jsem se zatím nemusel na jiných stránkách uchýlit.