na garminu etrex legend mi nefunguje joystick nahoru, jde to nějak levně opravit?
zajdi si s tim do mountfieldu nebo picodasu a budto ti to zpravej nebo vymenej…
pokud to uz nemas v zaruce, tak to bude par stovek stat…
Byl jsem cca. před 14 dny v Picodasu se zeptat jak na opravu joysticku, tak obrazovky u Legendu. Obrazovka není problém, stojí pár stovek, stejně jako joystick. Tam je ale problém v tom, že ho prý nemají - mají je už přes půl roku objednané, ale ještě nedorazily
Takže joy i obrazovku řeším proklepnutím, ono se to pak třeba chytí… není to ideální, ale lepší řešení nemám.
Me pred cca pul rokem rekli ze za priblizne dve stovky prepaji kontakty u joysticku. Pokud to nepomuze a mas ji v zaruce, tak ti pak nejspis vymenej celou GPS.
Mel jsem stejnej problem s joystickem. Po zarucni reklamaci v Mountfieldu mi vymenili GPS za novy kus. Joystick se obvykle zanasi prachem skus to profouknout stlacenym vzduchem. Obycejny kompresor neni vhodny aby ti tam jeste ten prach nenafoukal.