Zdravím,
přišel jsem na jednu věc a zajímalo by mě, jestli v tom nejsem sám ![]()
Z GSAKu dám import nalezených keší (found.gpx). Oregon je pak ukáže se symbolem otevřené truhly a najdu je v databázi našlých pokladů. Ale ty, které jsou dočasně disable, ukáže jako nenalezené ač nalezené jsou! To pak v tom je pěkný zmatek ![]()
Jarda