Pořídil jsem si ke Coloradu ještě Oregon (neřešte proč-prostě super nabídka ! B)) ),jak dostanu do Oregona nalezené keše,které mám v Coloradu? Poradí někdo pls? Ale prosím tak nějak polopaticky:D Děkuji předem…
A nestaci jenom zkopirovat soubor Geocachesvisits.txt nebo jak se presne jmenuje?
To jsem zkoušel,ale nic to neukázalo…
neni mezi nimi mozny prenos dat z pristroje do pristroje? Mam pocit ze to nabizeli.
no prenos mezi nimi mozny je ale jde to posilat jen po jedne. Nejjednodussi reseni je nahrat do oregona PQ myFinds samozrejme pokud jsi PM. Jinak by to mozna slo i pres GSAK nebo neco podobneho ale s tim nemam zkusenosti…
Tak pokud to chapu dobre jak to myslis, tak v tom nevidim jediny problem. Geocachesvisits.txt slouzi k ulozen informaci o tom jake kese jsi nasel. Ovsem pokud smazes prislusne GPX tak se to jiz nijak v coloradu nedozvis. presto ze to v tom txt souboru zustane. Ten slouzi v podstate jen k ulehceni psani si poznamek jakou kes jsi kdy daval. Pokud chces mit v oregonu to co v coloradu tak zkopuruj GPX skoubor. Pokud chces vsechny kese najdou musis pouzit PC. Bez nej by jsi to vazne musel delat po jedne kesi. Doufam ze aspon trochu tomu rozumis.
Díky za rady,zkopíroval jsem na Vaši radu celou složku GPX a nakopíroval do Oregona a asi to funguje ![]()