Oslavy 120 let Klubu ceskych turistu...

…vrcholi v Praze 14. 6. 2008, viz: http://tinyurl.com/5jrbhy

Volne cituji:
Tento den mají účastníci oslav volný vstup na vybrane památky. Clenum KCT staci členský průkaz a platnou kartou Eurobeds, nečlenové si zakoupi letacek v podobe turistické značky, prodavany v rámci veřejné sbírky za 20,- Kč.
Jedna se o 8 nasledujicich objektu:

Staroměstská radnice
Staroměstská mostecká věž
Malostranská mostecká věž
Prašná brána
věž kostela sv. Mikuláše na Malé Straně
kočárovna a zámek ve Ctěnicích
bludiště na Petříně
Petřínská rozhledna
(až po 16. hodině)

Vyse zmineny letacek pro necleny KCT lze zakoupit v odborech KCT od konce kvetna, nebo 13. - 14. 6. ve frekventovanych stanicich prazskeho metra.
Tehoz dne probehne v prazskych muzeich jiz tradicni "Muzejni noc" – o duvod vic naplanovat si na tento vikend odlovy v Praze.
viz: http://praha.muzejninoc.cz/

Cachebuh, snd

Pripominam sobotni prilezitost navstivit za drobny peniz 8 vybranych prazskych pamatek (vcetne Staromestske mostecke veze ;)) Podrobnosti viz vyse.

Jojo, už se tam chystám. Jen se bojím těch davů co tam budou čekat fronty. :frowning: