Osmikorcovy les [cache]GCGCGJ[/cache] jsem s Hillarym opravil. Dali jsme Lock-Lock pikslu a byli jsme nuceni posunout souradnice. Puvodni skrys se rozpadla na tri kusy a tesne vedle stojici strom se rozlomil a cast jej spadla na skrys. Hrozilo nebezpeci, ze lesaci to budou odklizet a sebrali by to i s krabici. Je neuveritelne, ze tam byly jeste puvodni logy z roku 2003 vcetne Toniczechova FTF:) Zajimave pocteni.
Geoprasatko s prateli se opet tesi na vasi navstevu
To je moc dobře.
Občas si na tuto kešku vzpomenu. Asi proto, že jsme ji navštívili za příjemného slunečného počasí a les byl přívětivý, prozářený a dýchal takovou zvláštní nepopsatelně tajemnou atmosférou.
Oli
Jo jo, a spousta roztomilých komárů tam povívala svými rozkošnými křidélky a sosáčkama sosali :D:D:D