Dnes v 5:50 rano se tym oso&sol rozrostl o novou kacerku. Gratuluji!
No tak to samozřejmě gratuluju a myslím že určitě ráda pogratuluje i maftinka. Vědět to, tak jsme tě na té wifi zdrželi trochu dýl, chlape ![]()
Dnes v 5:50 rano se tym oso&sol rozrostl o novou kacerku. Gratuluji!
No tak to samozřejmě gratuluju a myslím že určitě ráda pogratuluje i maftinka. Vědět to, tak jsme tě na té wifi zdrželi trochu dýl, chlape ![]()