oso&sol plus jedna!!!

Dnes v 5:50 rano se tym oso&sol rozrostl o novou kacerku. Gratuluji!

No tak to samozřejmě gratuluju a myslím že určitě ráda pogratuluje i maftinka. Vědět to, tak jsme tě na té wifi zdrželi trochu dýl, chlape :wink: