V poledních 14 dnech jsi prudce akceleroval svůj GC výkon, využil jsi řadu svých mentálních, fyzických i manuálních dovedností, neštítil ses ani úklidových prací, za což jsi byl po právu odměněn touhle krásnou kulatou cifrou. Obdivuhodné!!! Moc gratulujeme k výkonu i dosaženému tempu!
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Tak Rubicku at ty posledni dve stovky netrvaji celou vecnost - sum tam s nima at uz jsi taky v pavilonu.
Velka gratulace na Dalny vychod. A kaj je ten scuk? :-).
Ty woe, vypadá to, že ses vzpamatoval! Gratuluju a jsem potěšen.
Blahpřejeme k další metě cesty na GeoOlymp.
Jako pokropený živou vodou, kdo za to asi může. ![]()
Gratuluji.
Pekne ses nam rozjel, gratulace i ode me ![]()
A hybaj na litranek ![]()
Držíme palce, hrň to dál!!! B)
[color=blue]Ema už je Rubickovi malá, tak nabral kurz na GeoOlymp…![]()
Blahopřejeme!
Ivo a tým[/color]
Nestačím se divit:o. Gratuluju!![]()
Rubick, ty pjerune! Jak už litaš po tych keškach jak bys měl v dupě vrtulu, tož nezapomeň, že sme domluveni, že do logbuku maš davat aji ty moje nalepky (no ty, co sem ti dal tehdy, jak si mi dal to tfoje razytko)![]()