Hraju si zrovna s Google Earth a tohle mě zaujalo. Klepněte na tento odkaz, potom na tlačítko Sat a nakonec zhruba doprostřed osy pro změnu měřítka mapy. Už víte, kde mají Američané v Baghdádu základnu?
Hraju si zrovna s Google Earth a tohle mě zaujalo. Klepněte na tento odkaz, potom na tlačítko Sat a nakonec zhruba doprostřed osy pro změnu měřítka mapy. Už víte, kde mají Američané v Baghdádu základnu?