Otázka ohledně eventu

Zdravím,
zajímala by mě taková jedna věc. Vystupuji jako pořadatel jedné z akcí na záchranu lesa v pražských Klánovicích proti stavbě golfu. Vyvrcholení by mělo být 13. 9. 08 jako procházka pro rodiny s dětmi po lese plná soutěží a tak.
V rámci akce by účastníci byly seznámeni s historií lesa, projektem golfu atd… Napadlo mě, že by v rámci této akce mohl proběhnout geoevent.
Má otázka tedy je: Mohl by v rámci této akce proběhnout geoevent?

Co Ti brani ho zalozit :stuck_out_tongue: B)

Myslim že event by měl být výhradně o setkání kačerů a nelze spojovat s jinými akcemi mudlů. Zkus kontaktovat rewievera ať zbytečně neděláš listing, který potom nebude schválen

uz to tu bylo probirano nekolikrat - event by melo byt vytvareno kacery pro kacery, nelze se pridat k jiné akci. krome toho vzhledem k tomu, ze je to protestni akce, by to nesplnilo ani podminku groundspeaku, ze kese nemaji vest k jakekoliv propagaci.

Dobře, proto jsem se radši zeptal. Díky za odpovědi.

A proč myslíš, že to píše do téhle rubriky ? :slight_smile:

jj, GEOevent je pro kačery bez mudlů, takže to by tato akce asi nesplňovala a hlavně si myslím, že by byla škoda, že by třeba kačer na tento event v pěkném prostředí nemohl přijít,protože souhlasí se stavbou golfového hřiště B)